רוצים להזמין אירוע חברה מחוץ לקופסה?
מחפשים אירוע חברה שבאמת
יעניק ערך אמיתי ועמוק?
מעוניינים באירוע חברה שהעובדים והלקוחות
לא יפסיקו לדבר עליו?

זה הזמן להכיר
את העידן החדש של האירועים

אירועי חברה

עם חוויה בחווה

מה כל כך מיוחד
באירועי החברה

בחוות קיימא בארותיים?

אירועי החברה שלנו מציעים חוויה שהיא גם, וגם וגם:

הכירו את

חוות קיימא בארותיים

החווה נבנתה כדי לספק מסגרת ייחודית לבני נוער שאינם חלק ממערכת החינוך. השליחות שלנו היא לאפשר לילדים אלה לגדול עם כלים לצמיחה ולהצלחה, באמצעות הקניית כלים מעשיים לחיים וערכים של תקשורת מכבדת, עבודת צוות, הרמוניה, בחירה חופשית, כבוד הדדי, נתינה אהבה והשפעה.
אצלנו החווה
היא חלק מהחוויה

אוכל משובח
 ישירות מהחווה

האוכל אצלנו מפנק מוקפד וטעים, והכי חשוב הוא מגיע טרי טרי וישירות מהשדה

עבודה חקלאית
 עברית

ניתן לשלב באירוע עבודה בחווה, ותוך כדי העבודה הפיזית בשדה נוצרים חיבור בין העובדים ובין אנשי 

Farm To
Table

האירוח מבוסס על עקרונות ה-Farm To Table ואפס בזבוז מזון.
תפריט מגוון

אנחנו משלבים בתפריט רכיבי מזון של יצרנים מהסביבה הקרובה לחווה כגון: שמן זית ויינות ישראלים

אווירה

ישיבה סביב שולחנות או ארוחה באווירת קוקטייל על רחבת העץ המשקיפה אל השדה.

בסוף כל אירוע ניתן לשלב מתנות מהחווה כגון: עציצי תבלינים, סלי ירקות, מיצים טבעיים, שמן זית דבש ועוד מארזים ייחודיים המושתתים על חקלאות ישראלית טעימה וטרייה.

אירועי חברה 

בחוות קיימא בארותיים

כל היתרונות שעובדים בשבילכם
אירועי חברה 

בחוות קיימא בארותיים

כל היתרונות שעובדים בשבילכם

אילו אירועים עסקיים

ניתן לעשות אצלנו?

אילו אירועים עסקיים

ניתן לעשות אצלנו?

עובדים יחד איתכם

אילו אירועים ניתן לעשות אצלנו?

הצוות שלנו פועל יחד איתכם להצלחת האירוע,
 תוך תיאום הקשבה ושיתוף פעולה על כל הפרטים:

בניית הלוז יחד איתכם בהתאם לאירוע הייחודי שלכם.
תפריט מאוד מגוון – אנחנו מאוד אוהבים לפנק ולכן כל סוג אוכל שבא לכם אנחנו יכולים ליצור אותו.
בניית תוכן ייחודי וחדשני – אנחנו מתמחים בהעברת סדנאות תקשורת, עבודת צוות, חשיבה מחוץ לקופסא, דינמיקה קבוצתית, תקשורת מקרבת, הרגלי עבודה, מסוגלות, חיזוק הביטחון העצמי, שיפור האפקטיביות ועוד- ונוכל להתאים כל תוכן בהתאם לערכי החברה שלכם.

ימי גיבוש בחווה

אנחנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו בעבודת השדה, יחידים וקבוצות, ולקחת חלק בקידום והשגת המטרות החינוכיות והקהילתיות שלנו. צוות החווה, בוגרים וצעירים, מוביל את ימי הגיבוש, בדגש על צוותי עבודה שמגיעים יחד ליום התנדבות, במטרה לשלב את העבודה החקלאית עם למידה תוך כדי עשייה של ערכי עבודת הצוות, מנהיגות ויוזמה אישית וקבוצתית.

אחריות חברתית תאגידית

החווה שלנו היא מקום מפגש בין קהילה, עשייה חברתית ועבודה חקלאית. ההתנדבות בחווה מתאימה במיוחד לחברות השמות כערך את נושא “אחריות חברתית תאגידית”.

בכל סוגי המפגשים בחווה אפשר לשלב הרצאות והדרכות של אנשי הצוות שלנו ושל מרצים חיצוניים בנושאי קיימות.

ימי הגיבוש מתאימים לשילוב עם הרצאות, ימי עיון וסדנאות.

נעים להכיר

האנשים מאחורי החזון

רני ארז

נעים להכיר, אני מנהלת את העמותה ומלווה את העבודה החינוכית והחקלאית בחווה. השליחות שלי היא לאפשר מקום לצמיחה לילדים שנפלטו ממערכת החינוך. אני אחראית על ההדרכות והתכנים המקצועיים בחווה. בעברי הייתי מנהלת משאבי אנוש בחב’ הייטק, ואני יודעת בדיוק מה אתם צריכים. איך להפיק אירוע חברה שבאמת עושה הבדל. בחרתי לעשות שינוי בקריירה לטובת חינוך ביתי לשלושת ילדי אבל החלטתי לעזור למנהלות ומנהלי משאבי האנוש שמחפשים אלטרנטיבה ייחודית לאירועי חברה וימי גיבוש. אני שם עבורכם עד שהכל יהיה מושלם ברמת הפרטים הקטנים, כי הפרטים הקטנים עושים את ההבדל אני מלווה את הנערים והמשפחות מתהליך השילוב הראשוני, לאורך שהותם בחווה וגם אחריה כשעולה הצורך.

יוגב תנעמי

נעים להכיר אני יוגב ואני מנהל החווה. אחראי על יישום התפיסה החינוכית, תיווכה לבני הנוער והתפעול יומיומי של הצוות האירועים והעבודה בשדה. יש לי ניסיון של 10 שנים בחינוך בלתי פורמלי במהלכן עבדתי עם נערים ונערות במסגרת מערכות חינוך, מכינות קדם צבאיות, שנות שירות ותנועות נוער וליווי פרטני של הורים ובני נוער. אני מאמין במשמעות של היכרות אישית והבנה של דרכיו של הנער על מנת לייצר תקשורת בונה ומקדמת איתו ושלו עם סביבתו.
ילדי החווה

נעים להכיר אנחנו מתן טליה אביגיל יאיר ויובל
אנחנו חלק מהצוות שמקיים את כל האירועים בחווה.

בחרנו בחוות קיימא בארותיים כי אנחנו מאמינים שכל אחד יכול להצליח אם הוא לומד את מה שהוא אוהב. אנחנו נמצאים בשטח בשדה מעבדים משקים קוטפים ודואגים שכל האוכל לאירוע שלכם יגיע טרי מהשדה אנחנו חלק בלתי נפרד מהאירוע ומתרגשים כל יום לראות את האירועים קורים. אנחנו מלווים את הירקות והפירות משלב הזריעה עד לרגע ההגשה לשולחן.

תודה לכם שבחרתם להזמין אירוע בחווה.

רוצים לדעת עוד על
חוות קיימא בארותיים?

החווה מספקת לבני הנוער המועסקים בה מקום עבודה בשכר ומאפשרת להם למידה תוך כדי התנסות חברתית עם דמויות בוגרות השותפות לעשייה, לצד לקיחת אחריות, עבודת צוות, יוזמה, מנהיגות ויצירתיות הנדרשות מהם בעבודה החקלאית ובהתמודדות עם האתגרים שהטבע מציב.

כל זאת כחלק מהתפיסה שחינוך המתקיים מתוך עשייה, בתוך קהילה ותחושת משפחתיות, מגשר על הפערים שיצר אורח החיים המודרני בין העשייה שלי לתועלת החברתית והמשפחתית שלה ותחושת הערך העצמי, ובין מבוגרים לצעירים.

בני הנוער לוקחים חלק בכל התפקידים בחווה, מהכנת הקרקע לשתילה ועד המכירה השבועית של ארגזי הירקות ושותפים מלאים באירועים המתקיימים בחווה, המהווים הכנסה עצמאית לעמותה.

מבין בין לקוחותינו המרוצים:

מה אומרים לקוחות מרוצים:
אירגונים וחברות שכבר עשו אירועים עסקיים בחווה, קיבלו פידבקים מרגשים מהעובדים והלקוחות… הנה כמה דוגמאות
אליאור, חברת upima:
בקיימא בארותיים זה לא היה עוד יום התנדבות רגיל, זו הייתה הזדמנות להתחבר אל האדמה ואל האנשים. הצוות והנוער נתנו לנו אפשרות אותנטית לקחת חלק בעבודות השדה: עדרנו, ניקשנו, קטפנו, שטפנו ובין לבין גם דיברנו, צחקנו ועזרנו אחד לשני. בסיום הפעילות בשדה, חיכתה לנו ארוחה כיד המלך, טרייה, מזינה ומפנקת מתוצרי החווה ויצרנים מקומיים. בחווה יש מרחב מוצל, מקסים ויפהפה, שם התאספנו, ישבנו לאכול וגם עברנו סדנאת גיבוש. רני ויוגב היו מקצועיים לאורך כל הדרך עם עצות מעולות והמלצות טובות. הכל היה מעולה והלך חלק משלב התכנון, הביצוע בפועל ועד לסיום 😉
נטע, הבית של תמר:
המלצה חמה לאחד המקומות היותר נעימים לקיים אירוע מכל סוג שהוא. הפשטות שלו אל מול הנוף, הבריזה והעץ המהמם בין השולחנות- הם חלק מהקסם שלו. האוכל הנהדר תוצרת האדמה המקומית שמוגש בנדיבות ורוחב לב ובעיקר אנשים עם אנרגיה מעולה❤️
רענן מור, חברת יהודה ונציה יבואנית סטיל:
התארחנו בחווה ליום לקוחות שכלל השקת מוצרים חדשים והרמת כוסית לשנה החדשה. המקום היה מושלם והאירוח היה למופת. הצוות דאג והיה קשוב לכל הצרכים. ועל האוכל אין מילים… פשוט תענוג.
מיטל כץ:

רציתי להמליץ על האירוח הקסום שאנחנו מקבלים בקיימא בארותיים.

המקום כולו מרחיב את הלב והסיפור על מדריכי החווה שעובדים עם בני נוער שנשרו ממסגרות דרך עבודה חקלאית, מקסימה ומרגשת. מעודד לדעת שקיים מקום כזה.

מעבר לכך מכיוון שאני מפיקה שאחראית לקבוצות חשובה לי חווית האירוח. בקיימא אנחנו נוהגים לשלב גם הרצאה וגם ארוחת בוקר בופה.

מה אומר… ארוחה מפנקת, טעימה, מוגשת ברוחב לב ובאסתטיקה של מלון בוטיק.

אנחנו נשבינו בקסם ואני ממליצה גם לכם.

מיטל כץ – מיזם הסיורים “מקצועות שנעלמים מן העולם”.

אז אם אתם מחפשים אירוע עסקי וחוויתי,
אירוע עם תוכן ואוכל משובח,
אירוע שהוא גם תרומה לקהילה…

אירועי חברה עם חוויה בחווה

הם בדיוק מה שחיפשתם

מיתוג ואסטרטגיה שיווקית נוגה וידר